Pigios kelionės į Niujorką

Ne vienas nuomonę, kaip atrodo gyvenimas Niujorke, kuriasi iš filmų. Daugeliui tai yra svajonių miestas. Šiame mieste galima rasti labai daug įdomių pramogų, nematytų vietų ir pasaulyje gerai žinomų parduotuvių. Nors tai yra miestas, kurį nori aplankyti vos ne kiekvienas, ypač dominuoja nuomonė, kad bilietą į šį miestą gali įsigyti ne visi – bilietų kainos į Niujorką skaičiuojamos ne dešimtimis, o šimtais. Tačiau tinkamai suplanavus biudžetą bei atostogų veiklas, viskas įmanoma, ypač šiais laikais, kai pasiūlymų apstu visur.

Vienas iš svarbiausių kelionės elementų, žinoma, yra bilietai. Tačiau pasiryžus keliauti į tolimą kraštą, reiktų apmąstyti ir kitus svarbius dalykus. Štai keletas, kurių nevalia praleisti pro akis, kad įspūdingas nuotykis nevirstų tikru košmaru.

Siūlome kelis patarimus keliautojams:

  • patikrinkite gyvenamosios vietos rezervaciją;

  • pasirūpinkite visais reikalingais kelionių dokumentais – vizomis ir pasais;

  • susikurkite bent minimalų kelionės planą;

  • pasidomėkite tuo metu šalyje vykstančiomis šventėmis;

  • būtinai įkraukite fotoaparatą bei telefoną;

  • nepamirškite, kad Amerikoje gali prireikti kištukinių lizdų adapterių.

Kaip dar būtų galima sutaupyti viename iš garsiausių Amerikos miestų? Pirmiausia apgalvokite, kur apsistosite nakvynei. Pigiausias nakvynės vietas rasite Bruklino ir Kvinso rajonuose. Jei įsigysite kelių dienų ar savaitės transporto pasą, sutaupysite važiuodami iki miesto centro bei kitų lankytinų objektų. Norite pamatyti Laisvės statulą? Rinkitės Staten Island Ferry – Stateno Ailando salos keltą, kuris nemokamai važiuoja tarp Vaitholo (ang. Whitehall) ir Stateno Ailando (angl. Staten Island). Tuo pačiu galėsite pasigrožėti ir miesto vaizdais nuo vandens – į dangų kylantys ir saulėje spindintys dangoraižiai tikrai atrodys įspūdingai. Sutaupyti padės ir įvairios nemokamos pramogos. Pasidomėkite Niujorke esančiais nemokamais muziejais, nemokamomis ekskursijomis po miestą. Patikrinkite, kokie vyksta nemokami renginiai: koncertai, spektakliai ar pasirodymai po atviru dangumi. Be to, visada galima praleisti jaukią popietę Centriniame parke: pasivaikščioti, pasigrožėti augmenija ar netgi surengti pikniką.

Neatidėliokite savo svajonių aplankyti Niujorką vien todėl, kad tai – brangus miestas. Kaip ir daug kur kitur, Niujorke galima sutaupyti ir suplanuoti kelionę taip, kad ji per daug nesuplonintų piniginės. Leiskitės į nuotykį Niujorke! 

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko