Pigios kelionės į Niujorką

Pigios kelionės į Niujorką gali pasirodyti per daug geras pasiūlymas, kad būtų tiesa. Tačiau būkite tikri – tai labai realu ir pasiekiama tiesiog ranka! Niujorkas yra pats nuostabiausias pasaulio miestas, o tai jums įrodys ne tik šimtai dainų, knygų ir filmų sukurtų apie šį miestą, bet ir jūsų asmeninės atostogos Niujorke. Dabar pats geriausias laikas keliauti į Niujorką – skrydžiai į šį miestą dažni, o gauti turistinę JAV visą niekada nebuvo taip lengva. Keliaukite į Niujorką ir susikurkite nepamirštamas atostogas! Pigios keliones į Niujorką yra suplanuojamos lengvai, tiesiog reikia būti protingiems ir savo atostogas pradėti planuoti iš anksto!

Visų pirma, planuodami kelionę į Niujorką, pasirūpinkite lėktuvų bilietais. Pigiausi lėktuvų bilietai į Niujorką būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent penkiems arba šešiems mėnesiams. Kuo ankščiau pirksite bilietus – tuo pigesni jie bus. Pirkdami lėktuvų bilietus iš anksto, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir rinksitės iš daugybės skrydžių variantų.

Bilietai, kuriuos perkate likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, dažniausiai yra patys brangiausi. Tačiau oro linijų bendrovės dažnai siūlo labai pigius paskutinės minutės skrydžius. Jei jums pasisekė ir radote pigius paskutinės minutės bilietus į Niujorką, būtinai pasidomėkite visomis skrydžio sąlygomis – kokį bagažą galite gabenti, kur bus jūsų persėdimas ir, kiek laiko teks laukti tarpinio skrydžio, kada jūsų atgalinis skrydis į Lietuvą.

Antras žingsnis kelionės planavime – nakvynės paieškos. Norėdami sutaupyti, nakvynę taip pat rezervuokite iš anksto! Niujorke daugybė viešbučių, nakvynės namų, ekonominės klasės motelių ir kambarių, kuriuos nuomoja privatūs asmenys. Kuo ankščiau rezervuosite nakvynės vietą – tuo mažiau mokėsite atostogų metu!

Būtinai suplanuokite savo kelionės dienotvarkę – kur keliausite, ką norėsite pamatyti ir nuveikti. Taip galėsite iš anksto planuoti savo kelionės biudžetą. Dauguma lankytinų vietų Niujorke yra mokamos – muziejai, galerijos, įvairūs renginiai dažniausiai kainuoja. Taigi iš anksto planuodami savo kelionės dienotvarkę, galėsite planuoti ir savo kelionės biudžetą.

Pigios kelionės į Niujorką – ranka pasiekiama realybė, kuri užtikrins jums filmo vertas atostogas!

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko