Tiesioginiai skrydžiai į Niujorką

Kelionės į Niujorką – vienas geriausių atostogų pasirinkimų. Niujorkas yra tikras turistų rojus ir vienas nuostabiausių miestų visame pasaulyje. Niekas neprilygs jūsų laikui Niujorke – miestas, kuris niekada nemiega, tiesiog pavergs jūsų širdis. Kultūra, menas, ekonomika, mada, gastronomija, modernus gyvenimas ir niekada nesibaigiančios linksmybės – tai ir daugiau rasite Niujorke. Lankytinos vietos Niujorke ne veltui garsios visame pasaulyje, o ką veikti Niujorke tikrai ras visokio amžiaus turistai, visai nesvarbu kokius kelionės reikalavimus esate išsikėlę.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Niujorką kol kas nėra vykdomi. Tačiau tai tikrai nėra bėda! Iš Vilniaus oro uosto organizuojami skrydžiai į Niujorką, yra su persėdimu, tačiau tikrai yra patogūs, greiti ir malonūs.

Tiesioginiai skrydžiai į Niujorką yra vykdomi iš didžiųjų Europos ir Rusijos oro uostų. Skrydžiai organizuojami net keleto oro linijų bendrovių, taigi galėsite rinktis iš skirtingų kainos, laiko ir datos variantų. Skrydis į Niujorką trunka pakankamai ilgai, taigi iš karto apsikaustykite kantrybe.

Populiariausi tiesioginiai skrydžiai į Niujorką:

  • Maskva – Niujorkas
  • Helsinkis – Niujorkas
  • Oslas – Niujorkas
  • Londonas – Niujorkas
  • Dublinas - Niujorkas

Norėdami įsigyti lėktuvų bilietus skrydžiams į Niujorką, būtinai savo biudžetą ir atostogas planuokite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Niujorką būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis, ar net ankščiau, prieš skrydį. Pirkdami lėktuvų bilietus iš anksto, ne tik mokėsite mažiau, bet rinksitės iš daugybės skrydžių variantų.

Pigios kelionės į Niujorką yra suorganizuojamos pakankamai lengvai. Svarbiausia yra atostogas Niujorke pradėti planuoti iš anksto. Atidžiai planuokite savo biudžetą, apgalvokite kelionės išlaidas ir iš anksto pirkite lėktuvų bilietus. Taip būsite tikri, kad jūsų kelionės variantas yra pats optimaliausias ir pats pigiausias.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko