Niujorko oro uostai

Atostogos Niujorke be abejonės yra tikras svajonių išsipildymas. Šis JAV miestas yra turbūt pats garsiausias miestas visame pasaulyje! Kultūra, mada, istorija, audringas miesto gyvenimas, gastronomija, menai, ekonomika ir daugybė kitų sričių, susijungia Niujorke ir sukuria idealiausią miestą ne vien kelionėms, bet ir gyvenimui. Kiekvienais metais Niujorką aplanko daugiau nei penkiolika milijonų turistų. Niujorko oro uostai – vieni moderniausių visame pasaulyje ir yra pasiruošę priimti didžiulius turistų srautus.

Niujorko oro uostai

Niujorko oro uostai yra vieni labiausiai užimtų visame pasaulyje. Kiekvieną dieną Niujorko oro uostai aptarnauja milijonus keleivių iš JAV miestų ir kitų tolimiausių pasaulio kampelių. Turistai itin mėgsta keliones į Niujorką – kas gali nenorėti aplankyti miestą, apie kurį sukurta tiek filmų, knygų ir dainų? Niujorkas yra tikras svajonių miestas, kurį kasdien renkasi aplankyti šimtai tūkstančių turistų. Visi Niujorko oro uostai yra modernūs, saugūs ir šiuolaikiški.

Niujorko oro uostai:

  • Džono Kenedžio oro uostas
  • LaGuardia oro uostas
  • Newark Liberty tarptautinis oro uostas

Džono Kenedžio Niujorko oro uostas

Turbūt daugiausiai žmonių Niujorke aptarnaujantis oro uostas – Džono Kenedžio Niujorko oro uostas. Pigūs lėktuvų bilietai į Niujorką labai dažni, kadangi populiariausias tarptautinis Niujorko oro uostas priima skrydžius iš viso pasaulio ir bendradarbiauja su daugiau nei aštuoniasdešimt oro linijų bendrovių. Džono Kenedžio oro uoste yra daugybė kavinių, suvenyrų parduotuvių ir poilsio vietų, taigi laukdami skrydžio nenuobodžiausite ir galėsite ramiai pailsėti.

Skrydžiai į Niujorką yra dažni. Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Niujorką nėra, tačiau skrydžiai su persėdimu nėra ilgi ir tikrai užtikrins patogią ir saugią kelionę.

Atostogos Niujorke – tikras svajonių išsipildymas! Nepraleiskite puikios progos nuvykti į nuostabiausią pasaulio miestą.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko