Niujorko Kenedžio oro uostas

Atostogos Niujorke, be abejonės, yra tikras svajonių išsipildymas. Šis JAV miestas yra turbūt pats žinomiausias miestas visame pasaulyje! Kultūra, mada, istorija, audringas miesto gyvenimas, gastronomija, menai, ekonomika ir daugybė kitų sričių, susijungia Niujorke ir sukuria idealiausią miestą ne vien kelionėms, bet ir gyvenimui. Kiekvienais metais Niujorką aplanko daugiau nei penkiolika milijonų turistų. Niujorko oro uostai – vieni moderniausių visame pasaulyje ir yra pasiruošę priimti didžiulius turistų srautus.

Didžiausias Niujorko oro uostas

Kenedžio oro uostas yra pats didžiausias tarptautinis Niujorko oro uostas, bendradarbiaujantis su daugiau nei 80 oro linijų bendrovių iš viso pasaulio. Kiekvieną dieną šis oro uostas aptarnauja šimtus tūkstančių keleivių iš JAV ir viso pasaulio. Kenedžio oro uostas yra puikiai pasiruošęs priimti ir aptarnauti didžiulius keleivių srautus. Vidinis darbas oro uoste veikia tiksliai kaip laikrodis – visi darbuotojai žino savo pareigas, noriai ir draugiškai aptarnauja klientus, prižiūri tvarką ir saugumą.

Jei jums teks ilgai laukti savo skrydžio, tikrai nesijaudinkite – ką veikti Kenedžio oro uoste tikrai yra. Modernus oro uostas įsteigęs ne vieną kavinę bei parduotuvę, kur galėsite skaniai pavalgyti ir apsipirkti. Oro uoste yra daugybė vietų, kur galėsite ramiai pailsti ir pamiegoti. Kenedžio oro uostas yra saugomas specialiai apmokytų profesionalų, taigi galėsite būti ramūs dėl savo ir savo bagažo gerovės.

Oro uostas nuo Niujorko centrinio rajono nutolęs vos per 19 kilometrų rytus. Susisiekimas su miestu nuo Kenedžio oro uosto yra puikus – į Niujorką nuolat važinėja autobusai ir traukiniai, oro uoste galite išsinuomoti mašiną arba tiesiog sėsti į taksi ir greitai bei nebrangiai pasiekti miesto centrą. Viešasis transportas iki Niujorko keliauja dažnai, o miestą pasieksite greitai.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko