Niuarko Liberty oro uostas

Kelionės į Niujorką – tikras svajonių išsipildytas. Šis JAV miestas yra turbūt vienas garsiausių pasaulio miestų, kuriame susipina kultūra, modernumas, greitas gyvenimo tempas, menas, mada, įvairiausios industrijos, geras maistas ir daugybė kitų detalių. Visame pasaulyje nėra tokio kito miesto – atostogos Niujorke nepaliks abejingų! Tarptautinis susisiekimas su Niujorku yra iš tiesų puikus. Milijonai turistų kiekvieną dieną keliauja į Niujorką iš JAV ir viso pasaulio. Niujorko oro uostai – vieni labiausiai užimtų visame pasaulyje.

Niuarko oro uostas yra labai svarbus aviacijos istorijai. Šis oro uostas veiklą pradėjo 1928 metais ir yra pats seniausias šalies oro uostas. Tai istorinis oro uostas, kuriame pasiekta daugybė svarbių aviacijos inovacijų. Dabar, šis oro uostas yra labai modernus, didžiulis ir įrengtas patogiai. Šis oro uostas įkurtas taip, kad bevargo galėtų priimti didžiulius srautus keliautojų kiekvieną dieną. Niuarko oro uoste įrengta daugybė parduotuvių ir kavinių – laukdami skrydžio galėsite pasimėgauti skaniu maistu, apsipirkti ir įsigyti lauktuvių namiškiams. Oro uostas saugomas specialiai apmokytos profesionalų policijos, taigi būdami oro uoste jausitės ramūs tiek dėl savo, tiek dėl savo bagažo gerovės.

Niuarko Liberty oro uostas nuo Niujorko nutolęs vos 22 kilometrus. Iki Niujorko nesunkiai nuvyksite viešuoju transportu – keletą kartų per valandą į Niujorką važiuoja autobusai ir traukiniai. Be to, nesunkiai rasite taksi, su kuriuo kelionė į Niujorką bus greita ir nekainuos beprotiškai daug.

Niuarko oro uostas skrydžius vykdo į tolimiausius pasaulio kampelius. Tiesa ta, kad tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Niujorką neegzistuoja. Tačiau oro linijų bendrovės organizuoja skrydžius į Niujorką su persėdimais. Tokie skrydžiai į Niuarko oro uostą yra ilgi, tačiau patogūs ir malonūs.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko