Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai į Niujorką

Atostogos Niujorke – daugelio žmonių svajonė. Šį filmuose ir dainose minimą miestą aplankyti sutiktų turbūt kiekvienas. Į Niujorką keliauja turistai iš įvairiausių pasaulio šalių. Tai yra ne tik visą parą veikiančių prekybos centrų ir restoranų miestas, bet ir kitokių gyvenimo įpročių vieta. Anksčiau pastatytus pastatus čia pakeitė stikliniai dangoraižiai. Taigi norintiems tikrų nuotykių patartina ne tik iš anksto pasirūpinti lėktuvų bilietais, bet ir susiplanuoti kelionę.

Norintiems į Niujorką keliauti iš Lietuvos teks vykti į šalies sostinę Vilnių. Tik iš čia kyla lėktuvai į Niujorką, bet jie visi vykdomi tik su persėdimais. Norintiems dar daugiau nuotykių ir mažiau sumaišties keliaujant iš vieno lėktuvo į kitą siūloma rinktis skrydžius iš Latvijos. Bet šiuo atveju teks pasirūpinti kelione į šalies sostinę Rygą, kurią pasiekti galima keliaujant tiek autobusu, tiek traukiniu.

Norintiems tiesioginio skrydžio į Niujorką reikės pasirūpinti kelione į Varšuvos, Helsinkio ar kitų didžiųjų miestų oro uostus.

Kelionė į Niujorką gali būti finansiškai įkandama tiek tikslingai viską planuojantiems, tiek skubantiems. Paskutinės minutės skrydžiai į Niujorką arba labai pigūs bilietai į šį miestą įsigyjami dažniausiai tada, kai oro linijų bendrovės paskelbia įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko