Gyvenimas Niujorke

Gyvenimas Niujorke – nuostabus, nepralenkiamas ir geriausias, koks tik gali būti. Šis išskirtinis miestas sukurs tokią gyvenimo kokybę, kurios nerasite daugiau niekur. Žinoma, Niujorkas yra tikrai brangus miestas, tačiau plati darbo rinka, geri užmokesčiai ir daugybė galimybių uždirbti iš savo talento, tikrai neleis nei vienam miesto gyventojui badauti. Niujorkas – autentiškas ir išskirtinis, tokio nėra daugiau niekur visame pasaulyje.

Pirmoji gyvenimo Niujorke taisyklė – jei randate gerą butą, iš karto jį čiupkite. Rasti gerą gyvenamą vietą Niujorke yra labai sunku, kadangi gyventojų mieste yra net keletas milijonų, o būtų kiekis – labai ribotas. Jei randate gerą būtą, tuoj pat jį čiupkite ir neleiskite laiko svarstydami.

Turėkite barą, kuriame mėgstate leisti laiką. Niujorke yra daugybė barų – šis miestas tuo garsėja. Tačiau Niujorkiečiai itin mėgsta turėti barus, kuriuose yra nuolatiniai klientai, pažįsta personalą ir dažnai leidžia laiką.

Visada turėkite su savimi grynų. Mieste daugybė užkandinių ir maisto stendų, kur tikrai norėsite paragauti Niujorkietiškų skanėstų. Tačiau tokios vietos dažniausiai nepriima mokėjimų banko kortelėmis, taigi pasirūpinkite grynaisiais. Be to, jei teks važiuoti taksi, geriau mokėti grynais pinigais.

Niujorkietiška pica – geriausia visame pasaulyje. Leiskitės į nuotykių pilną geriausios Niujorko picos paiešką – tikrai nenusivilsite. Be to, iki tol, kol rasite savo mėgstamiausią piceriją, galėsite paragauti daugybę Niujorko stiliaus picų gabaliukų!

Niekada nebaikite klajoti po miestą – Niujorkas yra pilnas staigmenų ir vietų, kurios nėra populiarios ar labai žinomos, tačiau jas pamatyti tiesiog privalote. Mieste daugybė parkų, kurie nėra žinomi turistams, tačiau vietiniai gyventojai mėgsta juose leisti laiką.

Išnagrinėkite metro žemėlapį! Niujorko miestas yra labai didelis ir keliauti su taksi dėl kamščių tikrai ne visada gera idėja. Taigi išmokite susigaudyti tarp daugybės metro stotelių, nes ši viešojo transporto priemonė greitai taps geriausiu jūsų draugu.

Svarbiausia gyvenant Niujorke – prisitaikyti prie greito gyvenimo tempo. Niujorkas tikrai yra miestas, kuris niekada nemiega. Vietiniai gyventojai, regis, nuolatos kažkur skuba. Tačiau gyvendami Niujorke greitai prie to priprasite. Žmonių įvairovė ir stebinančiai greitas gyvenimo ritmas iš pradžių stebins, tačiau nė nepajusite, kai Niujorkas taps jūsų namais.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko