Vilnius - Niujorkas

Kas gali būti geriau, nei atostogos Niujorke? Nieko! Niujorkas yra svajonių miestas, kuriame atostogos bus nesulyginamos su niekuo kitu. Daugybė filmų, dainų ir knygų apie Niujorką sukurtos tikrai ne veltui. Leiskitės į nepamirštamus nuotykius Niujorke – šis miestas yra turbūt vienas nuostabiausių visame pasaulyje, Niujorko nesulyginsi su niekuo kitu. Jei visada svajojote nuvykti į Niujorką, dabar yra pats geriausias laikas tai padaryti. Bilietų kainos į Niujorką niekada nebuvo tokios mažos! Vizos į JAV taip pat nėra brangios, taigi suplanuoti pigią kelionę į Niujorką yra kaip niekad lengva.

Skrydžiai Vilnius – Niujorkas

Skrydžiai į Niujorką nėra tokie dažni, kaip, pavyzdžiui, į Dubliną arba Londoną. Jungtinės Amerikos Valstijos nuo Lietuvos skiriamos didžiuliu atstumu, taigi dauguma skrydžių yra su persėdimu. Tačiau, skrydžiai į Niujorką iš Vilniaus yra vykdomi bent kartą per savaitę. Kartais skrydžių sumažėja, tačiau retai. Gruodžio mėnesį ir vasaros metu, skrydžiai Vilnius – Niujorkas yra patys dažniausi. Turėkite omenyje tai, kad iš Vilniaus į Niujorką nėra tiesioginių skrydžių. Visi skrydžiai iš Vilniaus į Niujorką yra su persėdimu – tarpinio skrydžio jums reikės palaukti kuriame nors iš didžiųjų Europos oro uostų.

Vilnius – Niujorkas lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai į Niujorką nėra patys pigiausi, tačiau nėra ir beprotiškai brangūs. Labai svarbu kelionę planuoti laiku – taip sutaupysite. Kuo arčiau kelionės data – tuo brangesni bus kelionės bilietai. Bilietai į Niujorką labai greitai brangsta, todėl skrydžių ieškoti pradėkite bent pusmetis iki suplanuotos kelionės datos. Pigiausi bilietai skrydžiams Vilnius – Niujorkas būna tuomet, kai juos perkate bent penki arba šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Jei norite pigios kelionės į Niujorką, būtinai planuokite ją iš anksto.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko