Niujorkas - Vilnius

Kelionės į Niujorką yra tikras svajonių išsipildymas! Atostogos Niujorke yra tiesiog nepralenkiamos. Šis miestas yra turbūt žinomiausias visame pasaulyje – šimtai dainų, filmų ir knygų yra paskirtos istorijoms apie Niujorką ir gyvenimą jame. Leiskitės į nepamirštamus nuotykius Niujorke – dabar tai padaryti labai lengva. Jei gyvenate Niujorke ir norite grįžti į Lietuvą, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio variantą. Niujorkas – Vilnius skrydžiai yra dažni, o jų kainos, iš anksto planuojant kelionę – mažos. Nepraleiskite progos ir pažinkite nuostabiausią pasaulio miestą.

Skrydžiai Niujorkas – Vilnius

Kadangi kelionės į Niujorką tampa vis populiaresnės ir lengviau prieinamos, skrydžiai iš Niujorko į Vilnių taip pat yra dažnesni. Įvairūs skrydžių Niujorkas – Vilnius variantai, leis jums išsirinkti tinkamiausią skrydžio laiką ir datą. Skrydis į Vilnių iš Niujorko yra pakankamai ilgas, kadangi tiesioginių skrydžių šiuo maršrutu nėra. Tačiau, oro linijų bendrovės užtikrina, kad kelionė iš Niujorko į Vilnių būtų patogi ir lengva, taigi galite nesirūpinti dėl ilgų skrydžio valandų. Tarpinio skrydžio lauksite didžiuosiuose Europos oro uostuose, taigi laukimas tikrai neprailgs – oro uostuose daugybė kavinių, parduotuvių ir poilsio vietų.

Lėktuvų bilietai Niujorkas – Vilnius

Jei planuojate kelionę į Niujorką, iš karto pirkite bilietus Vilnius – Niujorkas – Vilnius. Taip sutaupysite, be to, būsite tikri dėl savo grįžimo datos, jums nebereikės papildomai rūpintis dėl atgalinio skrydžio. Lėktuvų bilietus iš Niujorko į Vilnių reikia pirkti kuo ankščiau, tai itin aktualu tiems, kurie Niujorke gyvena nuolatos. Pigiausi lėktuvų bilietai Niujorkas – Vilnius būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Skrydžių Niujorkas – Vilnius kainos labai kyla, kai artėjate prie skrydžio datos. Norėdami sutaupyti, protingai planuokite savo kelionę ir skrydžių ieškoti pradėkite kuo ankščiau.  

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko