Helsinkis - Niujorkas

Niujorkas yra tikras svajonių miestas! Šimtai tūkstančių turistų kasdien keliauja į Niujorką iš viso pasaulio. Tai, be abejonės, yra vienas garsiausių miestų, apie kurį sukurta šimtai dainų ir filmų. Niujorke susipina kultūra, ekonomika, gastronomija, menas, mada ir audringos linksmybės. Niujorkas – tikras turistų rojus, kurį tiesiog privalote aplankyti! Pigios kelionės į Niujorką jau laukia jūsų – pats laikas pradėti planuoti geriausias gyvenimo atostogas.

Skrydžiai Helsinkis - Niujorkas

Helsinkis – Niujorkas skrydžiai yra labai populiarūs ir dažni. Skrydžiai šiuo maršrutu yra vykdomi bent keletą kartų per savaitę, taigi skrisdami iš Helsinkio, tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą kelionės variantą. Skrydžiai Helsinkis – Niujorkas yra pakankamai ilgi, tačiau oro linijų bendrovės pasirūpina, kad skrydžiai būtų patogūs ir malonūs. Skrydžius iš Helsinkio į Niujorką vykdo net kelios skirtingos oro linijų bendrovės, taigi skrydžių pasirinkimas yra tikrai didelis.

Helsinkis – Niujorkas lėktuvų bilietai

Helsinkis – Niujorkas lėktuvų bilietai yra pakankamai brangūs. Norėdami sutaupyti, savo atostogas Niujorke turite pradėti planuoti kuo ankščiau. Pigiausi bilietai į Niujorką būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui ar netgi daugiau! Jei lėktuvų bilietus Helsinkis – Niujorkas pirksite bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio, ne tik rinksitės iš daugybės skrydžio variantų, bet už bilietus mokėsite gerokai mažiau. Bilietų kainos į Niujorką labai greitai kyla, o likus vos kelioms savaitėms arba dienoms iki skrydžio – lėktuvų bilietai būna patys brangiausi.

Keliaudami į Niujorką būtinai pasirūpinkite turistine Amerikos viza. Be vizos paprasčiausiai nepateksite į šalį! Norėdami būti tikri, kad laiku gausite vizą ir nepermokėsite, vizą užsisakinėkite bent mėnesis iki skrydžio datos.

Atostogos Niujorke – geriausias pasirinkimas tiems, kurie trokšta nepatirtų nuotykių ir nepamirštamų atostogų.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko