Bilietų kainos į Niujorką

Niujorkas yra absoliutus svajonių miestas! Kelionės į Niujorką išpildys visas jūsų svajones. Leiskitės į nuotykius gatvėse, kuriose filmuoti garsiausi pasaulyje filmai, pasigrožėkite vaizdais, apie kuriuos sukurta daugybė eilėraščių, dainų ir knygų. Sakoma, kad Niujorke viskas yra įmanoma, o nieko panašaus į šį miestą nerasite visame pasaulyje. Ir tai tiesa! Atostogos Niujorke yra tiesiog stebuklingos, taigi nepraleiskite progos ir leiskitės į didžiausią savo gyvenimo nuotykį. Lėktuvų bilietai į Niujorką yra brangesni, kadangi atstumas iki šio miesto yra labai didelis. Tačiau sutaupyti tikrai įmanoma!

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai į Niujorką yra pakankamai dažni – dažniausiai lėktuvai iš Lietuvos į Niujorką kursuoja kartą per savaitę. Kartais skrydžių gali būti mažiau ir lėktuvai į Niujorką kursuoja tik porą kartų per mėnesį. Daugiausiai skrydžių į Niujorką būna didžiųjų švenčių metu ir vasarą. Tuo metu, skrydžių pasirinkimas yra didžiausias! Skrydžiai į Niujorką dažniausiai būna su persėdimu – iš Lietuvos į Niujorką tiesioginių skrydžių nėra. Kelionė į Niujorką dažniausiai trunka iki 20 valandų, tačiau oro linijų bendrovės pasirūpina, kad kelionė neprailgtų ir būtų kuo malonesnė.

Lėktuvų bilietai į Niujorką

Gali atrodyti, kad bilietai į Niujorką kainuoja didžiulius pinigus. Tiesa ta, kad skrydžiai į Niujorką yra gana brangūs, tačiau labai realu įsigyti tiesiog juokingai pigius bilietus į Niujorką. Svarbiausia, savo kelionę pradėti planuoti kuo ankščiau. Pigiausi bilietai į Niujorką būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Skrydžiai į Niujorką sparčiai kyla, taigi norėdami sutaupyti būtinai planuokite savo kelionę iš anksto.

Pigios kelionės į Niujorką gali pasirodyti, kaip nepasiekiama svajonė. Tačiau galite būti tikri, protingai planuojant savo biudžetą, tikrai rasite pigių kelionių į Niujorką variantų.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko