Lėktuvų bilietai į Niujorką

Niujorkas – išskirtinis miestas, kurį kiekvienas įsivaizduoja visiškai kitaip. Vieni apie šį miestą galvoja kaip apie kupiną netikėtų nuotykių, pramogų ir naktinio gyvenimo centrą. Kiti Niujorko kasdienybę sieja su filmuose matytais vaizdais. Vaizdais, kai tarp didingų dangoraižių skersgatvių veržiasi minios čia gyvenančių žmonių, o ore skamba nenutylantys mašinų signalai bei bėgančios minios šurmulys.

Jeigu negalite gyventi be kvapą gniaužiančių nuotykių ir turiningo laisvalaikio bei norite įsiamžinti prie garsiausių pasaulio objektų, tai suskubkite pasirūpinti lėktuvų bilietais. Juos rekomenduojama pirkti, kai lieka ilgesnis laikas. Pavyzdžiui, kai lieka bent pusė metų iki skrydžio, nes tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms šiame didmiestyje.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu, kai turistų srautai išauga kelis kartus. Pirkite šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina pirkti bilietų ir šventiniu laikotarpiu. Gruodžio mėnesį miestą užplūsta giminaičiai ir turistai, norintys sutikti Naujuosius metus visiškai kitoje aplinkoje.

Norintiems įsigyti bilietą ne tik į Niujorką, bet ir atgal į Lietuvą aplinkybės dar palankesnės. JAV galite pasiekti iš dviejų miestų – Vilniaus bei Rygos. Abiem atvejais (tiek keliaujant iš Latvijos, tiek Lietuvos) kelionė užtruks. Skrydžiai iš Vilniaus į Niujorką vykdomi tik su persėdimu. O Ryga siūlo tiesioginius skrydžius, tad reikėtų pasirūpinti transportu iki kaimyninės šalies.

Nors Niujorke yra keli oro uostai, dauguma iš jų yra skirti vidiniams skrydžiams. Pagrindinis Niujorko oro uostas – Džono F. Kenedžio tarptautinis oro uostas (angl. John F. Kennedy International Airport), per metus aptarnaujantis daugiau negu 60 milijonų keleivių. Tačiau dauguma pigių oro linijų skrenda į kiek toliau nuo miesto esantį Stewart International Airport (liet. Stiuarto tarptautinis oro uostas). Kelionė iki Niujorko iš šio oro uosto gali užtrukti daugiau negu valandą, todėl verta pasirūpinti ja iš anksto. Iki miesto galima nuvažiuoti autobusu ar traukiniu.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip du kart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko