Orai Niujorke

Atostogos Niujorke, be abejonės, yra tikras svajonių išsipildymas. Keliaudami į Niujorką turite pasirūpinti daugybe atostogų detalių, norėdami užtikrinti, kad jūsų laikas Niujorke bus puikus. Būtinai pasidomėkite, kokie orai Niujorke jūsų lauks. Niujorko orų prognozė padės jums apsispręsti, kokiu metų laiku keliauti į šį nuostabų miestą.

Niujorko klimatas yra drėgnas žemyninis. Tai reiškia, kad mieste žiemos yra šaltos, o vasaros – labai karštos. Keliaudami į Niujorką, būtinai iš anksto pasidomėkite Niujorko orų prognoze. Savo garderobą planuokite atsižvelgdami į tai, kokie orai jūsų laukia. Keliaudami į Niujorką būtinai pasirūpinkite patogia avalyne. Jei į Niujorką keliausite vasarą, visada su savimi turėkite vandens, kadangi vasaros dienos Niujorke būna labai karštos.

Vasaros Niujorke – karštos ir drėgnos. Vidutinė temperatūra Niujorke liepos mėnesį yra 23°C. Tačiau, vasaros metu, Niujorke yra labai dažnos karščio bangos, kai temperatūra labai greitai gali pakilti net iki 30°C. Rekordinis karštis Niujorke užregistruotas 1926 metais, kai termometro stulpeliai pakilo net iki 42°C laipsnių. Jei keliausite į Niujorką vasarą, būtinai pasirūpinkite patogia avalyne ir galvos apdangalais.

Žiemos Niujorke dažnai būna šaltos ir snieginos. Priklausomai nuo Niujorko miesto dalies, oro temperatūra svyruoja tarp -25 ir -19 laipsnių šalčio. Sniegas Niujorke labai dažnos – dažnai miestas būna užpustomas iki tiek, kad nebeveikia keliai. Tačiau kelionės į Niujorką Kalėdų laikotarpiu – nuostabus pasirinkimas. Tai laikas, kai Niujorko gatvės pasipuošia įspūdingomis dekoracijomis ir visur jaučiama nuostabi šventinė atmosfera.

Geriausias laikas keliauti į Niujorką yra ankstyvas ruduo arba vėlyvas pavasaris. Tokiu metų laiku, Niujorke oras yra gaivus ir šiltas, dienos saulėtos, krituliai reti. Taigi be jokių rūpesčių galėsite džiaugtis savo atostogomis ir puikiai praleisti laiką Niujorke.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko