Niujorko metro

Niujorkas yra tikras svajonių miestas. Atostogos Niujorke tikrai bus nepralenkiamos – šis miestas yra absoliutus turistinis rojus. Kultūra, ekonomika, menas, gastronomija ir daugybė pramogų susijungia mieste, sukurdami neįtikėtiną miesto atmosferą. Niujorkas – didžiulis miestas. Tačiau dėl susisiekimo mieste galite nė kiek nesirūpinti! Mieste puikiai išvystyta viešojo transporto sistema. Pats populiariausias Niujorko viešojo transporto būdas – metro.

Niujorko miesto metro yra didžiulė metro sistema, suteikianti susisiekimą visame mieste. Šis metro yra vienas seniausių pasaulyje – Niujorko metro atsidarė ir veiklą pradėjo dar 1904 metais ir sėkmingai veikia iki šiol. Taip pat, Niujorko metro turi daugiausiai stotelių ir yra daugiausiai naudojamas metro visame pasaulyje.

Niujorko metro dirba visus metus, be jokių išeiginių. Metro taip pat dirbą visą parą, taigi šiuo viešuoju transportu žmonės gali naudotis bet kuriuo paros metu, visus metus, kiekvieną dieną.

Niujorko metro yra didžiausia metro sistema visame pasaulyje. Šis metro turi daugiau keturis šimtus stotelių, kurios patogiai išsidėsčiusios visame mieste. Niujorko metro linija taip pat yra pati ilgiausia visame pasaulyje – iš viso, metro padengia daugiau nei tūkstantį kilometrų kelio.

Metro Niujorke kainuoja apie du eurus. Tačiau tai yra vienkartinio Niujorko metro bilieto kaina. Norėdami įsigyti daugkartinį bilietą, turite nusipirkti metro kortelę. Už kortelę galite mokėti tiek, kiek norite. Tai reiškia, kad važinėti metro galėsite tol, kol jūsų kortelėje bus pinigų.

Niujorke galite važinėti ir autobusais. Tačiau autobusai važinėja rečiau ir lėčiau nei metro. Be to, važinėdami autobusais daug sunkiau pasieksite tolimas miesto vietas. Niujorko metro suteikia galimybę greitai, saugiai ir pigiai nukeliauti į bet kurį miesto tašką. Niujorko metro yra populiariausias viešojo transporto būdas mieste.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko