Niujorko Laisvės statula

Niujorkas yra itin pamėgtas turistų. Šis miestas yra tikras turistų rojus! Kultūra, ekonomika, gastronomija, menas, daugybė pramogų ir modernus miesto gyvenimas, susijungia ir sukuria tiesiog neįtikėtiną vietą gyvenimui ir kelinėms. Jei norite leistis į nepamirštamą nuotykį – tiesiog privalote nukeliauti į Niujorką! Šis miestas tikrai nepaliks abejingų ir patiks bet kokio amžiaus turistams. Lankytinos vietos Niujorke tikrai ne veltui garsios visame pasaulyje – atvykę į šį miestą turėsite ką nuveikti ir ką pamatyti. Turbūt įžymiausia lankytina Niujorko vieta yra Laisvės Statula. Ši istorinė statula pritraukia tūkstančius turistų kasdien ir jau laukia jūsų vizito.

Laisvės statula amerikiečiams dedikuota Prancūzijos. Statulos vardas atspindi tai, ką simbolizuoja ši įspūdinga dovana – laisvę. Laisvės simboliu tapusi statula yra tikrai įspūdingo dydžio – statulos pamatas yra 50 metrų aukščio, o pati statula – 46 metų aukščio.

Laisvės statula stovi Laisvės saloje, kurią galima lengvai pasiekti keltais ir valtimis. Keltai į salą kainuoja nedaug ir iki salos kursuoja labai dažnai, taigi salą pasieksite itin lengvai.

Laisvės statula vaizduoja moterį su karūna ir deglu. Karūna turi septynis spyglius, kurie simbolizuoja septynias jūras ir kontinentus. Kairėje statulos rankoje yra milžiniška lentelė, kurioje parašyta JULY IV MDCCLXXVI. Tai yra Amerikos nepriklausomybės atgavimo data. Statula, buvo Prancūzijos dovana Amerikai, nepriklausomybės šimtmečio proga.

Įėjimas į statulos muziejų yra nemokamas – užtenka pateikti kelto bilietą. Norintys užkopti į statulos karūną, privalo įsigyti bilietą, kuri gali rezervuoti net metai prieš savo vizitą. Rezervaciją norintiems pakilti į karūną labai rekomenduojame – per dieną į statulos karūną gali užkilti tik 240 žmonių. Taigi jei norite būti tikri ar galėsite pamatyti nuostabią Niujorko panoramą, savo bilietus rezervuokite iš anksto.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko