Niujorko centras

Niujorkas yra tikras svajonių miestas. Niekada nemiegantis, nuolat triukšmingas, greitas ir temperamentingas. Mieste daugybė lankytinų vietų, kurios itin populiarios tarp turistų. Šimtai tūkstančių turistų kasdien atkeliauja į Niujorką, norėdami pasinerti į nuostabų miesto gyvenimo ritmą ir pasivaikščioti gatvėmis, kuriose nufilmuota tiek filmų ir serialų. Pigios kelionės į Niujorką suorganizuojamos gana lengvai, tiesiog reikia prisiminti, kad kelionė į Šiaurės Ameriką kainuos tikrai daugiau, nei kelionė į bet kurį Europos miestą. Tačiau, protingai planuodami savo kelionės biudžetą ir išlaidas, tikrai rasite būdų sutaupyti!

Niujorkas yra dalinamas į penkis skirtingus rajonus. Turistai daugiausiai laiko praleidžia Manhetene ir Brukline. Tiesa, Manhetenas yra tarsi Niujorko centras – čia yra bene daugiausiai lankytinų objektų ir pramogų. Tačiau turite žinoti, kad pramogos ir įdomybės slepiasi visame mieste, ne tik jo centre.
Niujorko centras pritraukia didžiausius srautus turistų. Daugybė linksmybių ir lankytinų vietų yra būtent Niujorko centre, tačiau turite prisiminti, kad daugiausiai sutinkamų žmonių bus turistai. Times aikštėje retai kada sutiksite tikrą Niujorko gyventoją – ši aikštė labai pamėgta turistų. Niujorko centrinis parkas, įsikūręs pačiame Niujorko centre, nuostabi gamtos oazė, kuri tarsi iš niekur išdygsta tarp daugybės dangoraižių. Šis parkas tikrai vertas jūsų vizito!

Niujorko centre gausu parduotuvių ir kavinių. Viešėdami Niujorke, būtinai pasimėgaukite išskirtine miesto maisto kultūra. Daugybė restoranų, kavinių ir užkandinių, suteiks jums galimybę pasimėgauti nuostabaus skonio maisto patiekalais.

Kelionės į Niujorką užtikrins nuostabiausias jūsų gyvenimo atostogas. Šis miestas toks garsus tikrai ne be priežasties. Niujorkas – tikras turistų rojus, o Niujorko centras tiesiog užgrobs jūsų širdį! Pigios kelionės į Niujorką yra pati geriausia galimybė apsilankyti mieste, kuris niekada nemiega. 

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko