Lankytinos vietos Niujorke

Kelionės į Niujorką – tikras svajonių išsipildymas. Niekas neprilys atostogoms Niujorke – šis miestas yra tikras turistų rojus, tikrai ne veltui sakoma, kad Niujorke – viskas įmanoma. Šis milžiniškas Šiaurės Amerikos miestas kiekvieną dieną pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Kultūra, ekonomika, istorija, menas ir audringos pramogos susijungia Niujorko gatvėse. Leiskite sau pasinerti į nepamirštamą nuotykį – nieko nėra geriau, nei atostogos Niujorke. Lankytinos vietos Niujorke užtikrins, kad jūsų širdys ir mintys bus praturtintos unikalia kultūra, o audringi vakarėliai pasirūpins, kad pasilinksmintumėte taip, kaip dar niekada to nedarėte. Ką pamatyti Niujorke tikrai yra, taigi savo kelionę planuokite kruopščiai – juk nenorite pasiklysti laike ir nespėti pamatyti visko, apie ką svajojote!

Niujorkas – ką pamatyti?

Turbūt žinomiausia lankytina vieta Niujorke – Laisvės Statula. Didžiausia statula pasaulyje, amerikiečiams buvo padovanota Prancūzijos. Šis laisvės simbolis yra Niujorko miesto veidas ir viena labiausiai lankomų vietų visame mieste. Apsilankę prie Laisvės Statulos, būtinai nukeliaukite į Niujorko centrinį parką. Niujorkas – modernus miestas, pilnas dangoraižių, Niujorko gatvės judrios, o šurmulys šiame mieste niekada netyla. Centrinis Niujorko parkas yra tarsi gamtos oazė pačiame miesto centre. Šis parkas – milžiniškas. Jame lengva pasiklysti! Parke nuolat vyksta daugybė pramogų, o norintys, galės tiesiog pasigrožėti gamta ir atsipūsti.

Brodvėjus – turbūt žymiausia Niujorko gatvė. Teatro mylėtojai tiesiog privalo apsilankyti gatvėje, kurioje įsikūrę garsiausi pasaulio dramos ir muzikiniai teatrai.

Empire State Building – tai žymiausias miesto pastatas. Įspūdingas dangoraižis garsėja ne tik nuostabaus grožio architektūra – užkilę ant pastato stogo, galėsite pasigrožėti nuostabia Niujorko panorama.

Ką veikti Niujorke ras visi – šis miestas pilnas galimybių, o pramogos jūsų lauks kiekviename žingsnyje. Nepraleiskite progos – kelionės į Niujorką yra nuostabiausias pasirinkimas atostogoms.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko