Laikas Niujorke

Kelionės į Niujorką yra tikrų tikriausias svajonių išsipildymas! Atostogos Niujorke tikrai bus nepamirštamos. Dabar keliauti į Niujorką yra pačios geriausios sąlygos – lėktuvų bilietai yra pigūs, o įsigyti turistinę vizą niekada nebuvo taip lengva! Keliaudami į Niujorką būtinai pasirūpinkite įvairiomis kelionės detalėmis. Taip užsitikrinsite, kad jūsų atostogos Niujorke bus nepriekaištingos ir pilnos tik gerų emocijų.

Visiems gerai žinomas faktas, kad Lietuvos laikas labai skiriasi nuo Šiaurės Amerikos laiko. JAV yra labai didžiulė šalis, kurioje yra kelios skirtingos laiko juostos. Laikas Niujorke yra skaičiuojamas pagal EST (Eastern Standart Time) ir žymimas (UTC,GMT -5:00).

Niujorke laikas nuo Vilniaus laiko atsilieka septyniomis valandomis. Tai iš tiesų yra didžiulis skirtumas, taigi iš anksto turite pasiruošti tam, kad galite susidurti su tam tikromis problemomis. Nusileidę Niujorke galite jaustis šiek tiek pavargę ir tikrai jausitės keistai – kelionė į Niujorką gali pasirodyti, kaip kelionė laiku. Dažnas turistas iš Europos, pirmomis kelionės Niujorke dienomis, jaučiasi šiek tiek keistai. Tačiau, svarbiausia kovoti su nuovargiu ir prisitaikyti prie vietos laiko. Pirmą kelionės naktį yra labai svarbu gerai išsimiegoti ir pailsėti. Ryte jau būsite prisitaikę prie pasikeitusios laiko juostos.

Atvykę į Niujorką būtinai tiksliai nustatykite savo laikrodžius. Tikrai norėsite spėti pamatyti daugybę lankytinų vietų, pasinerti į vietos pramogas ir gerai praleisti laiką. Atostogos nėra amžinos, taigi norėdami išnaudoti kiekvieną atostogų minutę, ne tik planuokite savo dienotvarkę, bet ir būkite tikri, kad tiksliai nusistatėte savo laikrodžius. Netikslus laikas jums kels daugybę problemų, kils grėsmė nespėti į metro ar į viešbutį. Pasirūpinkite, kad jūsų ir jūsų kelionės draugų laikrodžiai visada rodytų tik tikslų laiką!

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko