Kainos Niujorke

Kelionės į Niujorką – geriausias atostogų sprendimas. Nuostabiausias pasaulio miestas yra toks garsus ne veltui – Niujorko gatvėse susipina kultūra, ekonomika, menas, modernus miesto gyvenimas, pramogos ir nesibaigiančios galimybės. Miesto ekonomika yra itin stipri – Niujorkas yra Šiaurės Amerikos ekonominis centras. Šis miestas yra vienas brangiausių visame pasaulyje, taigi planuodami savo kelionę į Niujorką, atidžiai planuokite atostogų biudžetą. Pigios kelionės į Niujorką tikrai nesunkiai suplanuojamos – tiesiog svarbu iš anksto apgalvoti savo kelionės išlaidas.

Gastronomija Niujorke yra išties įspūdinga. Miestas pilnas įvairiausių restoranų, užkandinių ir kavinių. Niujorko maisto kultūra – viena įspūdingiausių visame pasaulyje. Maisto kainos Niujorke yra labai įvairios. Jei norėsite papietauti nebrangiame restorane, vienas žmogus sumokės apie 16 eurų. Vakarienė dvejiems žmonėms restorane kainuos kur kas daugiau – maždaug nuo 70 eurų. Alkoholiniai gėrimai Niujorke yra brangūs, kavinėje alus kainuoja apie penkis eurus. Tačiau sutaupyti perkant maistą tikrai įmanoma – mieste daugybė nebrangių užkandinių ir parduotuvių, kur pavalgysite skaniai ir nebrangiai.

Transporto kainos Niujorke yra įvairios, viskas priklauso nuo to, kokį transporto būdą rinksitės. Taksi Niujorke yra turbūt populiariausias susisiekimo būdas tiems, kurie nevažinėja metro. Taksi kaina už kilometrą – maždaug 1,50eur. Metro bilieto kaina Niujorke – 2,50eur.

Butų kainos Niujorke yra vienos didžiausių visame pasaulyje. Vietiniai gyventojai žino, kad jei atsiranda proga išsinuomoti gerą butą už gerą kainą – nereikia delsti. Mažas vieno kambario butas Niujorko centre, kainuoja beveik 3000 eurų. Toliau nuo centrinių rajonų nutolę butai kainuoja bene dvigubai mažiau.

Viešbučių kainos Niujorke labai įvairios. Viskas priklauso nuo to, kokį viešbutį nakvynei rinksitės. Niujorke apstu viešbučių, kuriuos renkasi pasaulinio lygio žvaigždės ir labai svarbūs žmonės – tokie viešbučiai yra beprotiškai brangūs. Tačiau nesunkiai rasite viešbučių, kurie tiks jūsų biudžetui.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko