Apie Niujorką

Mėgstantiems keliauti būtina išnaršyti visą Europą. O jau patyrusiems turistams nevalia praleisti progos apsilankyti ir kitame pasaulio kontinente! Niujorkas – ne tik antras pagal dydį Jungtinių Amerikos Valstijų miestas, bet ir puiki kryptis tiems, kurie nori pajusti tikrą miesto šurmulį. Didžiuliai dangoraižiai, prekybos centrai ir žaliuojantys parkai! Ištroškusiems žinių – muziejų pasirinkimas. Keliaujantiems su draugų kompanija siūlomi atrakcionų parkai ir kitos linksmybės.

„Didžiuoju obuoliu“ vadinamas verslo, prekybos ir politikos centras Niujorkas. Vienas miestas – daugybė istorijų. Vienas miestas – begalė naujų vietų, kurias aplankyti privalu kiekvienam. Šis miestas populiarumo viršūnes siekia ne tik laikraščių puslapiuose, bet ir TV ekranuose. Tai yra miestas, kuris yra pagrindinė filmų personažų, knygų bei dainose minimų veikėjų susipažinimo bei išsiskyrimo vieta.

Niujorkas – intriguojantis ir šurmuliuojantis miestas. Šis didžiulis megapolis pilnas istorijų. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad pirma picerija Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo atidaryta būtent Niujorke? Ją atidarė dar 1905 m. italas Gennaro Lombardi. O ir tie, kurie Niujorką laiko Jungtinių Valstijų sostine, yra iš dalies teisūs – kadaise šis miestas tikrai buvo Jungtinių Amerikos Valstijų sostine, tik labai trumpai: viso labo vienerius metus tarp 1789 m. ir 1780 m.

Kiekvienas kelionių entuziastas žino, kad visi tokio didelio miesto kaip, pavyzdžiui, Niujorkas rajonai turi savo ritmą ir spalvas. Niujorke galima rasti penkis pagrindinius rajonus: visiems puikiai žinomą Manhataną, senąjį Brukliną, didžiausią miesto rajoną Kvinsą, hip hopo ritmu tebegyvenantį Bronksą bei klasikiniu stiliumi dvelkiančią Staten Ailando salą. Visus šiuos rajonus paprasta aplankyti važiuojant metro. Ir kiekviename iš jų rasite skirtingų pramogų ir lankytinų objektų. Pavyzdžiui, Niujorko zoologijos sodas įsikūręs Staten Ailando salos rajone, o Kvinso rajone galima rasti garsų Niujorko meno muziejų – The Metropolitan Museum of Art.

Taigi kodėl tikrai būtina aplankyti kuo daugiau lankytinų vietų Niujorke, sužinosite aplankę šias top 3 populiariausias vietas:

  • Rokfelerio centrą,
  • Centrinį parką,
  • Laisvės statulą.

Šie žadą atimantys lankytini objektai tikrai paliks gražius atsiminimus, o į vieną iš didžiausių pasaulio miestų Niujorką norėsite grįžti dar tikrai ne kartą.

Skrydžiai į Niujorką

Skrydžiai iš Niujorko